Aktualności
<< Strona: 2 z 2 >>


Jak zrobić marionetki z materiałów nadających się do recyklingu
2017.02.02

     

Jak z "niczego" zrobić coś ładnego.
2016.12.13

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach technicznch podczas których mieli stworzyć coś, wykorzystując dostępne i niepotrzebne już materiały. Pracę należało rozpocząć od planowania/projektowania rzeczy która powstanie, następnie należało przygotować potrzebne przedmioty i stworzyć to, co każdy sobie zamyślił.

 
Wizyta we Włoszech.
2016.10.28W dniach 24-28 pazdziernika 2016r odbyła się pierwsza wizyta przedstawicieli szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus + „Manual skills in 3.0 web age”. Nauczyciele z Polski, Grecji, Portugalii, Anglii odwiedzili szkołę w Castelcovati, w której przez 4 dni pracowali nad zadaniami projektu, który będzie trwał przez 3 lata. Podczas tego spotkania, spośród prac, które wykonali uczniowie z w/w krajów, zostało wybrane logo projektu. Logo Portugalii będzie reprezentowało nasz projekt.
Więcej informacji tutaj

 
Prezentacja szkoły – teledysk.
2016.10.20Pierwsze zadanie projektu Erasmus+ zostało wykonane. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w teledysku prezentującym naszą szkołę. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, malarskie, sportowe oraz wszystko to, w czym uczestniczą w szkole oraz poza nią.


 
Konkurs na logo projektu.
2016.10.18


Na początku października ogłoszony został międzyszkolny konkurs na logo projektu. Zgodnie z wytycznymi koordynatora projektu z Włoch, 3 zwycięskie loga wezmą udział w konkursie na logo projektu Manual skills in 3.0 web age, który zostanie rozstrzygnięty w Catelcovati podczas pierwszej wizyty partnerskiej.