Aktualności
<< Strona: 2 z 3 >>


Bałwan z surowców wtórnych
2017.12.14

Jak zrobić ogromnego bałwana wykorzystując plastik? To proste. Wystarczą plastikowe kubki oraz zszywacz. Ozdoba zimowa gotowa :)

Pan Stop
2017.10.05


W ramach projektu Erasmus + uczniowie klasy IV wykonali Pana Stopa , który pomoże w przestrzeganiu zasad właściwego zachowania się na drodze.

Jak zrobić marionetki z materiałów nadających się do recyklingu
2017.02.02

     

Jak z "niczego" zrobić coś ładnego.
2016.12.13

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach technicznch podczas których mieli stworzyć coś, wykorzystując dostępne i niepotrzebne już materiały. Pracę należało rozpocząć od planowania/projektowania rzeczy która powstanie, następnie należało przygotować potrzebne przedmioty i stworzyć to, co każdy sobie zamyślił.

 
Wizyta we Włoszech.
2016.10.28W dniach 24-28 pazdziernika 2016r odbyła się pierwsza wizyta przedstawicieli szkół partnerskich biorących udział w projekcie Erasmus + „Manual skills in 3.0 web age”. Nauczyciele z Polski, Grecji, Portugalii, Anglii odwiedzili szkołę w Castelcovati, w której przez 4 dni pracowali nad zadaniami projektu, który będzie trwał przez 3 lata. Podczas tego spotkania, spośród prac, które wykonali uczniowie z w/w krajów, zostało wybrane logo projektu. Logo Portugalii będzie reprezentowało nasz projekt.
Więcej informacji tutaj